do kasy suma: 0,00 zł
DANE KONTAKTOWE

MASZ PYTANIE ???

NAPISZ LUB ZADZWOŃ

e-mail: biuro@grzejnikinowoczesne.pl

tel: 601 718 630

Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

GRZEJNIK PIONOWY TERMIX FLORA

Grzejnik pionowy FLORA dostępny jest w dwóch typach:

  • TYP 11 ( jeden rząd paneli grzewczych )
  • TYP 22 ( dwa rzędy paneli grzewczych )

Podwójny TYP zwiększa moc grzejnika dwukrotnie do modelu tylko z jednym rzędem paneli grzewczych. Zaletą takiego rozwiązania jest możliwość zamontowania grzejnika o mniejszych wymiarach.

Zaletą grzejnika pionowego FLORA jest łatwe utrzymanie go w czystości, co ma duże znaczenie dla osób cierpiących na alergię.

Grzejnik pionowy dostępny jest dużym wyborze nie tylko wymiarów ale także w bardzo bogatej gamie kolorystycznej. Dodatkowym atutem grzejnika pionowego Termix FLORA jest możliwość podłączenia grzałki elektrycznej co pozwoli cieszyć się także jego ciepłem poza sezonem grzewczym.

Grzejnik pionowy Terimix FLORA posiada w standardzie podłączenie dolne środkowe oraz dolne z prawej lub lewej strony o rozstawie przyłączy 50 mm.

Istnieje możliwość zamówienia grzejnika z podłączeniem bocznym - rozstaw przyłączy bocznych zależna jest od wysokości grzejnika:

- wysokość 1200 mm - rozstaw 1170 mm

- wysokość 1400 mm - rozstaw 1370 mm

- wysokość 1600 mm - rozstaw 1570 mm

- wysokość 1800 mm - rozstaw 1770 mm

GRZEJNIKI PIONOWE DEKORACYJNE TERIMIX

Polski producent grzejników pionowych Termix. Kolekcja grzejników pionowych jest kolejnym krokiem na drodze do zadowolenia, nawet najbardziej wymagających klientów. Firma Termix wprowadziła sporą ilość nowych modeli grzejników pionowych. Nowoczesna architektura oparta na doskonałych proporcjach podporządkowanych funkcjonalności i komfortowi użytkowania stała się dla TERMIXA nowym wyznacznikiem przy produkcji nowych modeli.

Wzrost standardów produkcji oraz pięcioletni okres gwarancji i utrzymanie niewysokiego pułapu cenowego spotyka się z przychylnością wśród Naszych klientów.

GRZEJNIK PIONOWY TERMIX POD SPECJALNE ZAMÓWIENIE

Firma Termix idąc na przód zrobi wszystko aby sprostać coraz większym wymaganiom klienta. Dla Termix nie ma problemu zrobienia grzejnika pionowego o nietypowym rozstawie. Dla Firmy TERMIX każdy nowy Klient jest nowym wyzwaniem, które należy pokonywać a nie poddawać się.

RÓŻNORODNOŚĆ MODELI GRZEJNIKÓW PIONOWYCH

Wśród grzejników pionowych Termix znajdziemy grzejniki kolumnowe, rurkowe lub bardziej wymyślne formy. Dostaniemy tutaj zarówno grzejnik pojedynczy jak i podwójny ( dubeltowy ),  który zwiększa moc grzejnika co pozwoli zrobić niewielki grzejnik o bardzo dużej mocy grzewczej. Wśród podwójnych modeli możemy znaleźć takie modele jak: KORFU, HIGIENICZNY lub grzejnik FLORA.

Co jeszcze wyróżnia markę grzejników TERMIX ?

Atutem producenta grzejników pionowych TERMIX jest bardzo krótki termin realizacji zamówień.  A w dzisiejszych czasach jest to bardzo ważny element, który często decyduje o zakupie konkretnego modelu grzejnika.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium